24 kwietnia 2013

ROCZEK

Uwielbiam robić kartki dla dzieci, bo zazwyczaj wszyscy chcą, aby były kolorowe:) Tak powstała kartka na roczek dla małej Mai, bardzo kolorowa i wesoła. Użyłam papieru AMERICAN CRAFTTS My Girl z małym dodatkiem Galerii Papieru oraz ILS.

Pozdrawiam:)

20 kwietnia 2013

komunijnie

W tym roku mam dość dużo zamówień na kartki komunijne. Zawsze mam z nimi mały problem, bo nigdy nie wiem jaki kolor wybrać. Wiem, że raczej powinny być w jasnych kolorach, a ja niezbyt przepadam za takim. Jestem zdecydowaną zwolenniczką żywych kolorów:) Z pomocą przyszły mi papiery w różnych odcieniach beżu z Galerii Papieru:)

Pozdrawiam i dziękuję za przemiłe komentarze:)

7 kwietnia 2013

kolorowo z sówką:)

U mnie bardzo kolorowo:) Notes formatu A5 powstał z ILSowych papierów i w końcu mogłam wypróbować mój nowy zakup czyli bindownicę Zutter. Jest bardzo prosta w użyciu i dzięki niej można tworzyć albumy i notesy w przeróżnych rozmiarów:) 
Dotychczas korzystałam z baz notesów formatu A6, czyli bardzo małych, bo tylko takie były dostępne.

Notes zgłaszam na wyzwanie Craft-Szafy "kwiecień plecień ..."

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:)

4 kwietnia 2013

słodki NOTES

Notes z pysznymi babeczkami został stworzony ze starych papierów, które ostatnio u siebie znalazłam. 
Już zapomniałam, że takie mam:)
Zgłaszam go na wyzwanie w LEMONADE - Zjadamy słodkości oraz na wyzwanie Słodko i pastelowo - sklep-ewa.pl
Pozdrawiam:)

2 kwietnia 2013

z tortem:)

Pudełko miało być w fioletach, gdyż kolorem przewodnim ślubu był fiolet. Od siebie dodałam trochę zieleni i wszystko komponuje się bardzo wiosennie:) Szkoda, że za oknem wiosny nie widać. Mam jednak nadzieję, że w najbliższym czasie się pojawi:)
Pozdrawiam:)